Teslimat Bilgileri

1.Kargo ücreti ne kadar?
Yapılan ücretsiz kargo kampanyaları dışında kargo ücreti kargo'nun desisine göre ürün ödeme sayfası öncesinde kargo sayfasında belirtilmektedir. Ücretsiz kargo kampanyalarından yararlanılarak alınan ürünlerin ve müşterinin ücretli kargo tercihi ile aldığı ürünlerin iade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıdan tahsil edilir.

2. Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişler aynı gün saat 17:00'ye kadar kargo firmasına teslim edilmektedir. 17:00'den sonra verilen siparişlerin kargoları ertesi güne kalmaktadır. Tedarikçilerimiz üzerinden gönderilen ürünlerimizin kargoları saat olarak değişiklik gösterebilir. 

3. Siparişim ne zaman bana ulaşır?
Sipariş kargoya verildikten sonra kargo firmasının teslim süresi ve mesafeye göre 2-3 iş gününde elinize ulaşmaktadır. Kargo firmasından ve mücbir sebeplerden dolayı teslimatı geciken ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

4. Siparişimin teslimat adresini değişebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce destek birimimizle irtibata geçip, sizlere sorduğumuz güvenlik bilgilerinin teyitinden sonra teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

5. Siparişimin alıcı kişisini değişebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce destek birimimizle irtibata geçip, sizlere sorduğumuz güvenlik bilgilerinin teyitinden sonra alıcı bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

6. Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmam gerekiyor?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.

7. Siparişim tarafıma ulaşmazsa nasıl bir yol izlemeliyim?
Destek birimimizle irtibata geçiniz.

8. Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır. Ürün tedarikçi firmalarımız üzerinden gönderiliyorsa faturanız ayrı olarak tarafımızdan sizlere gönderilecektir. Aldığınız ürünler sevk irsaliyesi düzenlenerek adınıza gönderilir.

9. Yurt dışına veya Kıbrıs’a teslimatınız var mı?
Sadece Türkiye sınırları içine teslimat yapılmaktadır.