Türkiye’nin sanal alışveriş merkezi

Burasıucuz.com’a hoşgeldiniz!


Değerli Müşterimiz;
            Burasıucuz.com 2013 yılında online alışveriş pazarına adını yazdırmış olup hızla kendini geliştirmek için yol alan sanal bir sitedir. Ateşoğlu Ticaret Day. Tük. ve Paz. tarafından kurulmuş olan sitemiz siz değerli müşterilerimize en iyiyi en uygun fiyata tedarik etmek için çalışmaktadır. Burasıucuz.com piyasanın kaliteli ve nitelikli ürünlerini bünyesinde bulundurarak en iyi hizmeti verme çabasındadır. İnternet mağazacılığı alanında kendini  sürekli geliştirerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için , siz değerli müşterilerimizin istekleri  doğrultusunda var olan gücümüzle çalışmakta ve kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

            Burasıucuz.com adresinde bulabileceğiniz tüm ürünlerin hepsi yetkili distirübütörlerin tedarikleri olup yetkili servisleri tarafından garantilidir. Aldığınız ürünlerin sahip olduğu tüm garanti koşullarını eksiksiz yetkili servislerinde alabilirsiniz. Sizler de ailemizin bir parçasısınız ve sizleri hiç bir şekilde mağdur etmemek için tüm azmimizle çalışmaya devam etmekte ve en iyi tedarikçiler ile anlaşmaktayız.

            Diğer sanal ticaret sitelerinin aksine çok şeffaf bir iletişim ve çalışma koşullarımız mevcut. İletişim bölümünden rahatlıkla firmamıza ulaşabilir, sorularınızı ve sorunlarınızı mevcut iş saatlerimizde rahatlıkla bizlere sorabilirsiniz. İş saatleri dışarısında bizlere direk telefonla ulaşamadığınız takdirde, gönderdiğiniz e-mail'lerinize en hızlı şekilde cevap verilip sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

            Tedarik ettiğimiz her ürünü ne yazık ki depolarımızda bulundurmamız mümkün olmuyor. Ama Türkiye'nin en sağlam tedarikçileri ile çalıştığımızdan en geç 3-5 iş günü içerisinde sizlere tedarikçilerimiz üzerinden temin edilen ürünleri en hızlı şekilde nakil ettirebiliyoruz. Ek bir kargo ücreti maliyetlere eklenmediğinden daha uygun fiyat koşulları ile ürün tedarik edebiliyorsunuz.

Burasıucuz.com olarak, 

  •   En hızlı 
  •   En güvenilir
  •   Memnuniyeti en yüksek 

hizmetleri sunan bir online mağaza olarak en yüksek oranda bilinirliğe ulaşmak, en iyi kampanyaları müşterilerine sunmak ve en çok alışveriş yapılan ilklerin arasına girmek hedefimizdir.